Verita Nar 1 kg 19,90 tl
Verita Nar 1 kg 19,90 tl

Verita Nar 1 kg 19,90 tl (413)

Verita Nar

Dünya üzerinde ilk olarak İran'da yetiştirildiğine inanılan nar meyvesi, yüksek c vitamini ve antioksidan etkisi dolayısıyla sağlık açısından çok faydalı bir meyvedir.

Oldukça kalın bir kabuğa sahip olan nar meyvesi ortadan ikiye kesildikten sonra içindeki çekirdekler ayıklanarak tüketilir. Çekirdekleri sulu ve besleyicidir.

Verita Nar yılın 12 ayı boyunca G. Afrika, Peru ve Şili'den ülkemize getirilmektedir.


Vitamin Değerleri

Verita Nar C ve B vitamini yönünden zengindir. Ayrıca folik asit, potasyum ve lif açısından önemli bir kaynaktır. Nar antioksidan etkisi en güçlü meyvelerden biridir.


Faydaları

Bağışıklık sistemini güçlendirir, tansiyonu düşürür, kanser hücrelerinin gelişmesine engel olarak, başta cilt ve prostat kanseri olmak üzere, kansere karşı vücudu korur, damar sertliğini önler ve damarları açar, kolesterol düşürücü etkisi vardır, enerji verir

Saklama Koşulları ve Kullanımı

Verita Nar kesilmediyse karanlıkta ve oda sıcaklığında saklanmalıdır. Kesildiyse saklama kaplarında buzdolabında saklanmalıdır.

Bunları Biliyor muydunuz?

Nar tanelerini kolayca ayıklamak için narı ortadan ikiye bölün. Narı ters çevirip dış kabuğunu büyükçe bir kaşık ile dövün, taneleri kolayca dökülecektir.

Ürünlerizi Nasıl Gönderiyoruz?

Siz Verita ürünlerinden siparişinizi verdikten sonra, taze taze ulaştırmak amacıyla sadece Çarşamba günleri kargoya veriyoruz.