Organik Kakaolu Ruşeymli Çocuk Bisküvisi
Organik Kakaolu Ruşeymli Çocuk Bisküvisi

Organik Kakaolu Ruşeymli Çocuk Bisküvisi (100.00932)

Fiyat : 23,00 TL(KDV Dahil)

Organik Kurabiye 100 gr

:

ORGANİK KAKAOLU RUŞEYMLİ ÇOCUK BİSKÜVİSİ

 

İçindekiler: Organik buğday unu, organik elma suyu konsantresi, organik zeytinyağı, organik sade yağ,

organik yulaf ezmesi, organik ruşeym %4, organik kakao %4, kabartıcı (sodyum bikarbonat).

 

 

Monn Bio; fonksiyonel, besleyici ve organik sertifikalı üretim yapma amacıyla yola çıkmıştır. Bu doğrultuda ithal ürün girdilerine alternatif, hem daha sağlıklı ve besleyici hem de yerli ürünler üretmek öncelikli hedeftir.

 

Küreselleşen gıda endüstrisi son otuz yılda yediğimiz içtiğimiz ne varsa radikal biçimde değiştirdi. Meyvesiz meyve aromaları, vanilinler, çikolata içermeyen çikolatalı ürünler ve daha başka birçok yapay lezzetle tanıştık.  Bir de katkı maddesi konusu var ki, burada liste uzayıp gidiyor. İstenen kıvamı yakalamak ve raf ömrünü uzatmak için kullanılan onlarca katkı maddesi, marketlerden satın aldığımız (organik olmayan) bisküvi, kraker ve çikolataların içerisinde barınıyor.

 

Katkı maddeleri ve yapay aroma sorununun dışında bir de bu ürünlerde kullanılan GDO’lu, ilaç ve hormon içeren hammaddeleri;  rafine şeker (hatta glikoz şurubu) ve palm yağı gibi içerikleri düşündüğümüzde bu ürünlerden kendimizi ve çocuklarımızı mutlaka uzak tutmamız gerektiğini anlıyoruz.

 

Yola çıkarken önceliğimiz hep çocuklardı. Çünkü besin değeri düşük, katkı maddesi ve yapay aroma içeren 'abur cubur' yiyeceklerin hedef kitlesi ne yazık ki çocuklar... Bu doğrultuda Monn Bio olarak kurulduğumuz günden beri bütün bu ürünlere alternatif, organik içeriklerle üretilmiş, yapay aroma, rafine şeker ve koruyucu kullanmadan üretim yapma konusunda çok uğraştık.  Yalnızca sağlıklı ve besleyici değil, aynı zamanda çocukların severek tüketebileceği ürünler üretmeliydik. Sonuç olarak birbirinden lezzetli, rafine şekersiz ve en önemlisi ‘organik’ atıştırmalıklar yaptık. Halihazırda kahvaltılık fındık kremaları, elma pekmezi, bisküvi, kraker ve granolalar gibi atıştırmalıklar üretiyoruz. Yeni ve nitelikli ürünler üretme konusundaki tutkumuz ilk günkü heyecanla devam ediyor!

 

 

 

Her geçen gün bizler ve en önemlisi çocuklar için iyi olanı üretmek öncelikli hedefimizdir. Hem çevre hem de bizler için en iyisinin organik üretmek ve organik beslenmek olduğu bilincindeyiz. Hedefimiz bu doğrultuda sizlere en doğru alternatifleri sunabilmek…

 

 

 

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.