Organik Elma Suyu Konsantresi 330 gr
Organik Elma Suyu Konsantresi 330 gr
Organik Elma Suyu Konsantresi 330 gr

Organik Elma Suyu Konsantresi 330 gr (MONB3)

Fiyat : 25,00 TRY(KDV Dahil)

Elma Suyu Konsantresi

:

 

Tatlı yapmak için artık rafine şekere ihtiyacımız yok! Her tür tatlı, kek, kurabiye yapımında; çay ve kahvelerinizde Monn Bio Organik Elma Suyu konsantresini denemelisiniz. 1 su bardağı şeker yerine 3/4 su bardağı Monn Bio Organik Elma Suyu Konsantresi kullanabilirsiniz.

İçindekiler: Organik Elma Suyu Konsantresi

 

 

Monn Bio; fonksiyonel, besleyici ve organik sertifikalı üretim yapma amacıyla yola çıkmıştır. Bu doğrultuda ithal ürün girdilerine alternatif, hem daha sağlıklı ve besleyici hem de yerli ürünler üretmek öncelikli hedeftir.

 

Küreselleşen gıda endüstrisi son otuz yılda yediğimiz içtiğimiz ne varsa radikal biçimde değiştirdi. Meyvesiz meyve aromaları, vanilinler, çikolata içermeyen çikolatalı ürünler ve daha başka birçok yapay lezzetle tanıştık.  Bir de katkı maddesi konusu var ki, burada liste uzayıp gidiyor. İstenen kıvamı yakalamak ve raf ömrünü uzatmak için kullanılan onlarca katkı maddesi, marketlerden satın aldığımız (organik olmayan) bisküvi, kraker ve çikolataların içerisinde barınıyor.

 

Katkı maddeleri ve yapay aroma sorununun dışında bir de bu ürünlerde kullanılan GDO’lu, ilaç ve hormon içeren hammaddeleri;  rafine şeker (hatta glikoz şurubu) ve palm yağı gibi içerikleri düşündüğümüzde bu ürünlerden kendimizi ve çocuklarımızı mutlaka uzak tutmamız gerektiğini anlıyoruz.

 

Yola çıkarken önceliğimiz hep çocuklardı. Çünkü besin değeri düşük, katkı maddesi ve yapay aroma içeren 'abur cubur' yiyeceklerin hedef kitlesi ne yazık ki çocuklar... Bu doğrultuda Monn Bio olarak kurulduğumuz günden beri bütün bu ürünlere alternatif, organik içeriklerle üretilmiş, yapay aroma, rafine şeker ve koruyucu kullanmadan üretim yapma konusunda çok uğraştık.  Yalnızca sağlıklı ve besleyici değil, aynı zamanda çocukların severek tüketebileceği ürünler üretmeliydik. Sonuç olarak birbirinden lezzetli, rafine şekersiz ve en önemlisi ‘organik’ atıştırmalıklar yaptık. Halihazırda kahvaltılık fındık kremaları, elma pekmezi, bisküvi, kraker ve granolalar gibi atıştırmalıklar üretiyoruz. Yeni ve nitelikli ürünler üretme konusundaki tutkumuz ilk günkü heyecanla devam ediyor!

 

 

 

Her geçen gün bizler ve en önemlisi çocuklar için iyi olanı üretmek öncelikli hedefimizdir. Hem çevre hem de bizler için en iyisinin organik üretmek ve organik beslenmek olduğu bilincindeyiz. Hedefimiz bu doğrultuda sizlere en doğru alternatifleri sunabilmek…

 

  İSTANBUL İÇİN 

  GÜN İÇİ TESLİMAT!  

Hafta İçi Her Gün

Sabah saat 11:00'a kadar verdiğiniz siparişleri,

gün içi teslimat ile taptaze adresinize ulaştırıyoruz!

 

Sadece kendi bahçelerimizin İyi Tarım Uygulamalarıyla yetiştirdiğimiz meyvelerimiz, ilaçsız tarımla yetiştirdiğimiz sebzelerimiz ve sadece kendi bahçemizin ilaç kalıntısız ürünleriyle yaptığımız; sirkeler, pekmezler, turşular, gurme kahvaltılık soslar,

reçeller ve çok daha fazlasını artık sipariş verdiğiniz anda

gün içi teslimat

ile taptaze adresinize ulaştırıyoruz!

***

 

*Teslimat dışı olan bölgeler: Silivri, Arnavutköy (Hadımköy tarafındaki) Üst Kısımları ,Esenyurt, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Tayakadın, Uskumruköy, Riva, Ağva, Şile, Tuzla sınır Çekmeköy Baraj Bölgesi 

 

Gün içi teslimlerimiz 17.00-23.00 saatleri arasında yapılmaktadır.

 

*Ekstra Ücret: Sipariş verdiğiniz adresten çıkıp, ikinci - başka adrese kuryeyi yönlendirirseniz ekstra 20 tl ödemeniz gerekmektedir.

 

 

İSTANBUL DIŞI

SİPARİŞLERİNİZDE

YURTİÇİ KARGO en geç 2 iş günü içinde teslim ediyoruz. (Pandemi nedeni ile bu süre uzayabilir)

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 11:00'a kadar olan siparişleriniz

İstanbul dışı; en geç 48 saat içinde teslim edilmektedir.

Perşembe saat 11:00'dan sonraki siparişleriniz Pazartesi günü

Yurtiçi Kargoya teslim edilip,

adresinize güvenle ulaştırılacaktır.

Keyifli Alışverişler Dileriz :)

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.