Okaliptüs Uçucu Yağı 10 ml 60 tl
Okaliptüs Uçucu Yağı 10 ml 60 tl
Okaliptüs Uçucu Yağı 10 ml 60 tl

Okaliptüs Uçucu Yağı 10 ml 60 tl (OUY33)

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

Soğuk Sıkım Yağ

:

 Okaliptüs Uçucu Yağı

 

 

Mamül Bileşimi: Okaliptüs Uçucu Yağı (Eucalyptus globulus leaf oil)

Kullanım Şekli: 50 ml soğuk sıkım baz yağ içine 10 damla damlatıp karıştırın, vücudunuza masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ortam kokulandırma için buhurdanlıkta veya  elektrikli diffuzörde suya bir kaç damla damlatarak kokusunun yayılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Uyarılar: Çocuklardan uzakta, serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak saklayınız. Hamile ve çocukların kullanmadan önce doktora danışmaları önerilir. Ağza alınmaz. 

Canlandırıcı, antivirüs, antiseptik özellikleri hastalıklardan korunmanızı ve eğer hastaysanız daha çabuk iyileşmenizi sağlar, virüslerin etkisini azaltır, vücudunuza yerleşmelerini engeller. Şişesini açıp açıp koklamak bile yeterli. Bunun dışında sistit, candida gibi hastalıklarda da lokal olarak kullanılmasında fayda olup, bir de harika sinek ve böcek kovucudur.

  

 

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız taptaze sebze, meyveleriniz ve sağlıklı ürünleriniz 24 saat içerisinde özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.


Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe saat 11:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, bu tarihten sonraki siparişleriniz ise sonraki Pazartesi kargoya teslim edilir.

 

Perşembe günleri dahil olmak üzere saat 11:00'a kadar olan tüm siparişlerinizi o gün içerisinde; 11:00 'dan sonraki siparişlerinizi 

ertesi gün kargoya veriyoruz. Kargo şirketleri Cumartesi günleri yarım 

gün çalıştığından dolayı Perşembe 11:00'dan sonra; Cuma, Cumartesi ve Pazar verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya veriyoruz

Siparişini Cumartesi öğle saatine kadar 

kargodan kendi almak isteyen müşterilerimizin bizi bilgilendirmesi yeterlidir. Bu durumda siparişinizi Cumartesi

 teslim alabileceğiniz şekilde kargoya teslim edebiliriz. Teşekkürler :)


* Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

 

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.