Madalı%100 Keçi Tuzsuz Bebek Peyniri
Madalı%100 Keçi Tuzsuz Bebek Peyniri

Madalı%100 Keçi Tuzsuz Bebek Peyniri (100.01088)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 44,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 39,60 TL(KDV Dahil)

"Sadece İstanbul İçi Gönderimi"

%100 Keçi Tuzsuz Bebek Peyniri 

:

Madalı %100 Keçi Tuzsuz Bebek Peyniri

 

Temel özellikler:

 

Madalı %100 keçi sütünden, şirden mayalı, katkısız, doğal, koruyucusuz ve en önemlisi TUZSUZ peyniri. Tuzsuzluğuyla lor peynirine muadil olarak tüketimi sağlanabilir. Fabrikasyon bir makine peyniri değildir. 


Tüketim önerisi nedir?

Madalı Tuzsuz Bebek Peyniri, adından da anlaşılacağı gibi daha çok bebekli anneler, yaş almış tüketicilerimiz ve sporcular tercih etmektedir. Özellikle kahvaltılarda, spor sonrası ya da sandviçlerde tercih edilmektedir. En ufak bir keçi kokusu veya tadı alınmaz.


Ürün nasıl saklanmalı?
Ürünlerimizi yaparken sütün yağını almamaktayız ve peynirimizin de tek koruyucusu peynire bıraktığımız yağıdır. Bu sebeple ürünler satin alındıktan sonra uzun süreler dışarıda bırakılmamalıdır. Ürünlerimizin hepsi buzdolabında +4 derecede saklanmalıdır. Ürünümüzün skt'si doğru saklama koşullarında 2 haftadır. 

Madalı'nın Hikayesi:
Çiftliğimiz, Beyşehir Gölü üzerinde yaşam olan tek ada, Mada Adası’ndan adını almaktadır. Ada aynı zamanda ülkemizde tatlı su üzerinde tek yaşam olan ada olarak da öne çıkmaktadır.

Tamamen kendi hayvanlarımızdan aldığımız sütü işlediğimiz mandıramızda kendi yemeyeceğimiz hiçbir ürünü üretmeyeceğiz fikriyle yola çıktık. Bu doğrultuda da tamamen doğal mayalarla, katkısız, koruyucusuz, kültürsüz, gıda boyası kullanmadan da artizan lezzetler üretilebileceğini hem öze hem de doğaya dönüşün lezzetli olabileceğini göstermek istedik.

Ürün yılın hangi zamanları üretiliyor?
Üretimimiz 12 ay aralıksız olmakla birlikte Aralık-Mart ayları arasında hayvanlarımızın doğal gebelik ve doğum dönemleri olduğundan mandıramızda işledğimiz süt miktarımız düşmektedir.

 

 

 

 

 

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.