Köy Yumurtası 10 adet 18 tl
Köy Yumurtası 10 adet 18 tl
Köy Yumurtası 10 adet 18 tl

Köy Yumurtası 10 adet (100.00799)

Fiyat : 28,90 TL(KDV Dahil)

Günlük Köy Yumurtası

:

 

Günlük Köy Yumurtası

*** Yumurta gönderimi sadece İstanbul içi günlük teslimatlarda geçerlidir.

Günlük köy yumurtalarımızı günlük olarak özenle paketleyerek adresinize teslim ediyoruz.

 

Yumurtalarımız her zaman günlük olarak toplanır ve en taze haliyle çocukluğunuzda özlediğiniz, lezzetiyle sizlere ulaştırılır. Biz sınırlı sayıda yumurta üretimi yapıyoruz. Havalar soğuduğunda tavuklar yumurta vermediğinde biz de herhangi bir müdahelede bulunmuyoruz ve sadece olduğu kadarını sizlere sunuyoruz. Belli sayıda tavuk ve kümesten günlük olarak ne toplanıyorsa bu yumurtaları sizlere sunuyoruz.

Doğa o gün ne verdiyse...

 

Tavukların topraktan yediği ottan, gün sonunda artan sebzelerimizden sürdürülebilinir tarım ile, hazır yem kullanılmadan, her gün folluklardan toplanan günlük, taze yumurtalarımız paketleme alanımıza onları beslediğimiz yemlere, tavuklarımızın cinsinden, gelişim süreçlerine ve yaşam alanına kadar her aşaması doğaldır. Aynı zamanda veteriner hekimlerimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilir. Misbahçem Çiftliği'nden yumurta aldığınızda evinizde, sofranızda gerçek köy yumurtasını afiyetle, güvenle yiyebilirsiniz.


Hazır yem kullanmıyoruz ve yumurtalarımız her gün folluklardan taze taze toplanıyor, özetle paketleniyor ve hiç bekletmeden Gün İçi Teslimat ile aynı gün adresinize teslim ediliyor. 

 

 

 

Tadını özlediğiniz günlerdeki gibi ailecek güvenle ve afiyetle tüketebilirsiniz.

 

 

    

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.