TESLİMAT BİLGİSİ

İstanbul içi hafta içi her gün 12:00'a kadar verdiğiniz siparişlerinizi ertesi gün teslim etmekteyiz.

Cuma günü saat 12:00'dan sonraki siparişleriniz Pazartesi hazırlanır ve Salı günü, teslim edilir. 
 

Kiraz Ağacım

Pandemi nedeniyle ziyaretçi alamadığımız için pandemi sonrası ağaç kiralama yapabilmekteyiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz 

 

 

 Haziran ayında

Misbahçem'i ziyaret edip kendi kirazlarınızı

dalından toplayabileceğiniz bir Kiraz Ağacı alın

ya da sevdikerinize 

 Hediye edin! 

Misbahçem Meyve Ağaçlarını Sizinle Paylaşıyor!

Şehrin stresinden uzaklaşıp, çocuklarınızla, ailenizle, köpeğinizle temiz hava alıp, sağlıklı yaşama yönelip, taptaze ve doğal besinler tüketmek istemez misiniz?

Hasat Zamanı:Haziran-Temmuz ayları boyunca  

  

Gelin, dünya üzerindeki en değerli örtü "toprak" ile aranızda sağlam bir bağ oluşturmanıza vesile olalım. Misbahçem'in "Benim Ağacım" projesine siz de üye olun, tüm tarımsal kontrollerini ve hasatını sevgiyle, azimle birlikte yetiştireceğimiz bir ağacınız (ağaçlarınız) olsun!

Kırsal hayatı özleyenlere, hafta sonunu kalabalık AVM'lerde şehrin gürültülü ve kalabalık sokaklarında geçirmek yerine; Misbahçem'in mis kokulu meyve ağaçlarından, "dalından meyve" toplamak isterseniz artık üstünde adınızın yazdığı kendinize ait bir meyve ağacınız olabilir.

 

Coronavirüs nedeniyle ağaç satın alan misafirlerimizin 2 kere giriş ve toplama hakkı bulunmaktadır.

 

Oturma alanlarımız ve kiraz bahçelerimiz dışındaki alanlarımıza giriş bulunmamaktadır. Ve bu alanlar sosyal mesafe ve güvenlik açısından kapalı tutulmaktadır.

 

 

İyi tarım uygulamalarını benimseyerek yetiştirdiğimiz doğal meyvelerimizi içiniz rahat ederek, gönül rahatlığıyla yiyebileceğiniz sağlıklı meyvelerin gelişimlerini, gübreleme zamanını, hormonsuz üretimi, baharda çiçeklenme zamanı üstünde uçan bal arılarını, gerekli ilaçlama tarihlerini ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde nasıl ve neden ilaçlama yaptığımızı sizin olan bir ağaç ile deneyimleyin istiyoruz. İşte bundan dolayı başlıca "Kiraz, Elma, Kivi" meyve ağaçlarımızı yıllık olarak kiralayabilir ve canınız ne zaman doğa ile iç içe olmak isterse o zaman ağacınıza bakmaya gelebilirsiniz. Ve hasat mevsimi her hafta gelip dalından meyvelerinizi toplayabilirsiniz.

 

 

Amacımız; doğayı korumak, yeni nesile ağaç ve doğa sevgisi aşılamak, apartman aralarında ve teknoloji içinde kaybolduğumuz anlardan uzaklaşıp, ağaç sevgisini, doğa sevgisini yeniden anımsamak.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.