Gülsuyu 100 ml 60 tl
Gülsuyu 100 ml 60 tl
Gülsuyu 100 ml 60 tl

Gül Suyu 100 ml 80 tl (GS33)

Fiyat : 80,00 TRY(KDV Dahil)

Gül Suyu

:

Gülsuyu

 

Mamül Bileşimi: Gül Suyu (Rosa Damascena Flower Water) 

Su buharı distilasyonu ile gül uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon % 100 saf gül suyudur. Koruyucu, esans ve katkı maddesi içermez, içeriğinde kendinden bulunan gül uçucu yağı koruma sağlar.

 

Kullanım Şekli:

Cildinizi temizledikten sonra yüzünüze sprey aparatı yardımıyla sıkabilir veya pamuğu nemlendirerek yüzünüze tonik olarak uygulayabilirsiniz. Cildinizi temizler ve ferahlatır. 

Buzdolabında sakladığınız gülsuyunuzu, yüz temizliğinizi  yapıldıktan sonra, cildin kendini toparlaması için tonik ve antiseptik olarak kullanabilir, veya serinletici etkisinden yararlanabilirsiniz. Saf gülsuyu, mide bulantısını azaltır, baş ağrısına iyi gelir, kalbe ferahlık verir, ateş düşürücüdür, özellikle bebekler ve çocuklar için el, ayak, eklem ve başa yapılacak soğuk gülsuyu kompresi çok yararlıdır.  Göz kanlanmaları, gözdeki ağrılar ve göz kapaklarındaki şişlikler için, kızgınlık, öfke ve heyecanlanmalarda yüze ve başa sürülmesi koklanması harika sonuçlar verir. Heyecanlanma sonucu ortaya çıkan aşırı kalp atışını düzenler ve ayrıca tatlı ve içeceklerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

  

  İSTANBUL İÇİN 

  GÜN İÇİ TESLİMAT!  

Hafta İçi Her Gün

Sabah saat 11:00'a kadar verdiğiniz siparişleri,

gün içi teslimat ile taptaze adresinize ulaştırıyoruz!

 

Sadece kendi bahçelerimizin İyi Tarım Uygulamalarıyla yetiştirdiğimiz meyvelerimiz, ilaçsız tarımla yetiştirdiğimiz sebzelerimiz ve sadece kendi bahçemizin ilaç kalıntısız ürünleriyle yaptığımız; sirkeler, pekmezler, turşular, gurme kahvaltılık soslar,

reçeller ve çok daha fazlasını artık sipariş verdiğiniz anda

gün içi teslimat

ile taptaze adresinize ulaştırıyoruz!

***

 

*Teslimat dışı olan bölgeler: Silivri, Arnavutköy (Hadımköy tarafındaki) Üst Kısımları ,Esenyurt, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Tayakadın, Uskumruköy, Riva, Ağva, Şile, Tuzla sınır Çekmeköy Baraj Bölgesi 

 

Gün içi teslimlerimiz 17.00-23.00 saatleri arasında yapılmaktadır.

 

*Ekstra Ücret: Sipariş verdiğiniz adresten çıkıp, ikinci - başka adrese kuryeyi yönlendirirseniz ekstra 20 tl ödemeniz gerekmektedir.

 

 

İSTANBUL DIŞI

SİPARİŞLERİNİZDE

YURTİÇİ KARGO en geç 2 iş günü içinde teslim ediyoruz. (Pandemi nedeni ile bu süre uzayabilir)

 

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 11:00'a kadar olan siparişleriniz

İstanbul dışı; en geç 48 saat içinde teslim edilmektedir.

Perşembe saat 11:00'dan sonraki siparişleriniz Pazartesi günü

Yurtiçi Kargoya teslim edilip,

adresinize güvenle ulaştırılacaktır.

Keyifli Alışverişler Dileriz :)

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.