Gülsuyu 100 ml 60 tl
Gülsuyu 100 ml 60 tl
Gülsuyu 100 ml 60 tl

Gül Suyu 100 ml 80 tl (100.00739)

Fiyat : 80,00 TL(KDV Dahil)

Gül Suyu

:

Gülsuyu

 

Mamül Bileşimi: Gül Suyu (Rosa Damascena Flower Water) 

Su buharı distilasyonu ile gül uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon % 100 saf gül suyudur. Koruyucu, esans ve katkı maddesi içermez, içeriğinde kendinden bulunan gül uçucu yağı koruma sağlar.

 

Kullanım Şekli:

Cildinizi temizledikten sonra yüzünüze sprey aparatı yardımıyla sıkabilir veya pamuğu nemlendirerek yüzünüze tonik olarak uygulayabilirsiniz. Cildinizi temizler ve ferahlatır. 

Buzdolabında sakladığınız gülsuyunuzu, yüz temizliğinizi  yapıldıktan sonra, cildin kendini toparlaması için tonik ve antiseptik olarak kullanabilir, veya serinletici etkisinden yararlanabilirsiniz. Saf gülsuyu, mide bulantısını azaltır, baş ağrısına iyi gelir, kalbe ferahlık verir, ateş düşürücüdür, özellikle bebekler ve çocuklar için el, ayak, eklem ve başa yapılacak soğuk gülsuyu kompresi çok yararlıdır.  Göz kanlanmaları, gözdeki ağrılar ve göz kapaklarındaki şişlikler için, kızgınlık, öfke ve heyecanlanmalarda yüze ve başa sürülmesi koklanması harika sonuçlar verir. Heyecanlanma sonucu ortaya çıkan aşırı kalp atışını düzenler ve ayrıca tatlı ve içeceklerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

  

 

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.