Babalar Günü'ne Özel ''Babanıza Bir Kiraz Ağacı Hediye Edin'' (906)

0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Babanızın adına özel kiralık "kiraz ağacı"

ADET :
Tavsiye Et

 

Babanıza Babalar Günü'nde Bir Ağaç Hediye Edin!


Canımız Babalarımızın Bu Özel Günü'nde,

Şimdi tam da mevsimi olan, Misbahçem'in mis kirazlarının olduğu ağacını hediye edin!

5/6 Haziran gibi ilk hasatını alacağımız kirazlarımızın Haziran sonuna kadar istediğiniz zaman gelip toplayabilirsiniz.


Peki Kiralama ve Diğer Detaylar Neler? 


Öncelikle www.misbahcem.com'dan siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ya da çiftliğimize geldiğinizde ödeme yapabilirsiniz.

Sonrasında babanızla birlikte 2500 tane kiraz ağacı olan kiraz bahçemize yönleniyoruz ve

en güzel kiraz ağacını seçip, "ismine özel" yazdırmak istediğiniz (önceden bize sipariş notuna yazabilirsiniz) tabelamızı asıyoruz.

Eğer gelemezseniz kargo size ait olmak üzere, kirazlarınızı babanıza yollayabiliyoruz.

---

Tüm Babalarımızın Babalar Günü Kutlu Olsun!


Hasat Zamanı: Haziran-Temmuz ayları boyunca    


Gelin, dünya üzerindeki en değerli örtü "toprak" ile aranızda sağlam bir bağ oluşturmanıza vesile olalım. Misbahçem'in

"Benim Ağacım" projesine siz de üye olun, tüm tarımsal kontrollerini ve hasatını sevgiyle, azimle birlikte yetiştireceğimiz bir ağacınız (ağaçlarınız) olsun!

Kırsal hayatı özleyenlere, hafta sonunu kalabalık AVM'lerde şehrin gürültülü ve kalabalık sokaklarında geçirmek yerine; Misbahçem'in mis kokulu meyve ağaçlarından, "dalından meyve" toplamak isterseniz artık üstünde adınızın yazdığı kendinize ait bir meyve ağacınız olabilir. 

İyi tarım uygulamalarını benimseyerek yetiştirdiğimiz doğal meyvelerimizi içiniz rahat ederek, gönül rahatlığıyla yiyebileceğiniz sağlıklı meyvelerin gelişimlerini, gübreleme zamanını, hormonsuz üretimi, baharda çiçeklenme zamanı üstünde uçan bal arılarını, gerekli ilaçlama tarihlerini ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde nasıl ve neden ilaçlama yaptığımızı sizin olan bir ağaç ile deneyimleyin istiyoruz. İşte bundan dolayı başlıca "Kiraz, Elma, Kivi" meyve ağaçlarımızı yıllık olarak kiralayabilir ve canınız ne zaman doğa ile iç içe olmak isterse o zaman ağacınıza bakmaya gelebilirsiniz. Ve hasat mevsimi her hafta gelip dalından meyvelerinizi toplayabilirsiniz.


 

Amacımız; doğayı korumak, yeni nesile ağaç ve doğa sevgisi aşılamak, apartman aralarında ve teknoloji içinde kaybolduğumuz anlardan uzaklaşıp, ağaç sevgisini, doğa sevgisini yeniden anımsamak.