Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargolarımız güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır. 
 
Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal hava koşulları altında 24 saat içinde anlaşmalı kargolarımıza (hafta içi) teslim edilmektedir. Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24 - 48 saat içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır.

 

Yaz döneminde (1 Mayıs - 1 Eylül arası) siparişleriniz sadece haftaiçi kargoya verilir. Cuma alınan siparişler ise Pazartesi kargoya verilir. Bu sayede kargoda siparişleriniz beklemez, ürünleriniz daha kısa sürede adresinize ulaşır.

 

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, taze meyve/sebze, kek, kurabiye, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek misbahcem.com'a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

 

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Taze meyvede ve sebzede iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

 

Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için iade talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.

 

Keyifli alışverişler.
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.