İSTANBUL İÇİ GÜN İÇİ TESLİMAT

Hafta İçi Her Gün sabah saat 11:00’a kadar Cumartesi Günleri 11:30’a kadar verdiğiniz siparişleri, gün içi teslimat ile taptaze adresinize ulaştırıyoruz!

 

Sadece kendi bahçelerimizin İyi Tarım Uygulamalarıyla yetiştirdiğimiz meyvelerimiz, ilaçsız tarımla yetiştirdiğimiz sebzelerimiz ve sadece kendi bahçemizin ilaç kalıntısız ürünleriyle yaptığımız; sirkeler, pekmezler, turşular, gurme kahvaltılık soslar,

reçeller ve çok daha fazlasını artık sipariş verdiğiniz anda gün içi teslimat ile taptaze adresinize ulaştırıyoruz. Teslimat dışı olan bölgeler: Şile, Çatalca, Büyükçekmece, Silivri, Riva, Beykoz köyleri (Ömerli, Bozhane Hariç), Çekmeköy köyleri ve

Arnavutköy (Hadımköy) Kargo ile gönderim sağlanır. Gün içi teslimatlarımız 13:00-20:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Teslimat saati alamıyoruz, alternatif adres rica ediyoruz. Teslimatlarımız gün boyu sürmektedir.

İş yerinize teslimat istiyorsanız lütfen sipariş notunuzda iş yeri olduğunu ve saat kaça kadar açık olduğunu belirtiniz.

Ekstra Ücret: Sipariş verdiğiniz adresten çıkıp, ikinci - başka adrese kuryeyi yönlendirirseniz ekstra 30 tl ödemeniz gerekmektedir.

İSTANBUL DIŞI KARGO

 

YURTİÇİ KARGO en geç iki iş günü içinde teslim ediyoruz.  Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 11:00’a kadar olan siparişleriniz İstanbul dışı; en geç 48 saat içinde teslim edilmektedir.

Perşembe saat 11:00’dan sonraki siparişleriniz Pazartesi günü Yurtiçi Kargoya teslim edilip, adresinize güvenle ulaştırılacaktır. Bu sayede kargoda siparişleriniz beklemez, ürünleriniz daha kısa sürede adresinize ulaşır.

 

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal hava koşulları altında 24 saat içinde anlaşmalı kargolarımıza (hafta içi) teslim edilmektedir. Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24 - 48 saat içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır.
 
Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, taze meyve/sebze, kek, kurabiye, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek misbahcem.com'a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.
 
Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Taze meyvede ve sebzede iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.
 
Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için iade talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.
 
Keyifli alışverişler.
 
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.