KARGO BİLGİLENDİRMESİ


  


Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız taptaze sebze, meyveleriniz ve doğal ürünleriniz 24 saat içerisinde özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.


Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe saat 11:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, bu tarihten sonraki siparişleriniz ise sonraki Pazartesi kargoya teslim edilir.

Perşembe günleri dahil olmak üzere saat 11:00'a kadar olan tüm siparişlerinizi o gün içerisinde; 11:00 'dan sonraki siparişlerinizi 

ertesi gün kargoya veriyoruz. Kargo şirketleri Cumartesi günleri yarım 

gün çalıştığından dolayı Perşembe 11:00'dan sonra; Cuma, Cumartesi ve Pazar verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya veriyoruz

Siparişini Cumartesi öğle saatine kadar 

kargodan kendi almak isteyen müşterilerimizin bizi bilgilendirmesi yeterlidir. Bu durumda siparişinizi Cumartesi

 

 teslim alabileceğiniz şekilde kargoya teslim edebiliriz. Teşekkürler :)

 

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

 

Siparişinizin kargoya verildiği günün akşamında mailinize MNG kargo takip numaranız gelecektir. (Junk kutunuzu kontrol etmenizi tavsiye ederiz)Kargo Teslimat Saatleri


Kargolarınız genelde gün içinde saat 12-18 saatleri arasında teslim olmaktadır. Maalesef kargonun ulaşacağı net saati söylememiz neredeyse imkansız. Bu bilgiyi size ulaştırmak üzere olan şubeyi arayıp, olası saati öğrenmenizi tavsiye ederiz.


Kurumsal hediyeleriniz; iş ortaklarınız ve çalışanlarınız için de çiftliiğimizin doğal ürünlerini de hediye edebilirsiniz. Toplu hediye gönderimleriniz için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

 


Fırsat!


 Türkiye'nin her yerine 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava!


Hasarlı Gelen Ürünler Hakkında 


Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, taze meyve/sebze, kek, kurabiye, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek misbahcem.com'a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

 

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Taze meyvede, reçel, ve diğer doğal ürünlerde iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.