Misbahcem.com 2010 yılında İstanbul'un Beykoz İlçesine bağlı Cumhuriyet Köy'de yeşile ve doğaya önem veren meyve ve sebze bahçesinde, bir bataklığın islahı ile şu an 32000 meyve ağacı dikillerek kurulmuştur. 20'yi aşkın çeşit meyvesi ile, mevsiminde yemeniz için; iyi tarım uygulamaları benimsenerek (sertifikalı), hormonsuz ve lezzetli meyvelerini ve ilaçsız tarım ile yetiştirdiği sağlıklı sebzelerini dünya standartlarındaki üretimiyle tüm Türkiye'ye ulaştırmak hayaliyle kurulmuştur.


Yaklaşık otuzbeşine ulaşan ağacıyla tamamı doğal koşullarda çevre, insan ve havyan sağlığına zarar vermeden üretim yapıp, doğal kaynakları koruyarak, tarımda izlenelebilirlik ve sürdürebilirlik ile gıda güvenliğini sağlayıp, tüm dünyada geçerliliğe sahip olan "İyi Tarım Uygulaması"nın ilkelerini benimseyerek meyve yetiştiren bir bahçedir.


Bizler,
 sertifikalı fidanlarımızı, Tarım Bakanlığı'nın sağlık krikterlerine uygun üretimi ile meyvelerimizi, ilaçsız tarım ile sebzelerimizi yetiştiriyor ve müşterilerimize hızlıca ulaşımını sağlıyoruz.


Misbahcem.com,
 herkesin sağlıklı beslenme hakkı olduğuna inandığından, ürünlerini hormonla değil, bal arılarıyla tamamen doğal yöntemlerle dölleyerek üretip, şehirlere göç eden insanların köylerinde özlediği lezzetleri, dalından kopartıp yediği mis kokulu meyve, sebze ve sadece kendi bahçelerimizin ilaç kalıntısız meyve ve sebzeleriyle gıda güvenliğini koruyarak ürettiğimiz katkısız, ev yapımı, sağlıklı ürünleri online satış ile tutkunlarıyla buluşturuyoruz.

                                  

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.