GİZLİLİK İLKELERİ  ve GENEL İLKELER

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.misbahcem.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

 • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Acar Meyve Tarım Ürünleri ve Ticaret Limited Şirketi ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler www.misbahcem.com tarafında görülmez ve kaydedilmez).
 • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
 • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin www.misbahcem.com ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, www.misbahcem.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.
 • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan www.misbahcem.com sorumlu değildir.
 • Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile www.misbahcem.com danışabilirsiniz.
 • Genel İlkeler
 • www.misbahcem.com üzerinden satın alınan ürünler sadece www.misbahcem.com'a iade edilebilir.
 • Taze meyve, sebze ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ambalaj tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek www.misbahcem.com a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Taze meyve de ve sebze de iade olmayıp kullanılmayacak durumda olan meyve miktarı müşteriye gönderilecektir veya zarar gören tutarı kadar ücret iadesi yapılacaktır.İade sebebiyle şartlar sağlanmadığı takdirde, faydalanılan avantajlar veya hediye ürünler iade edilecektir. İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir: Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar, gazete, dergi gibi süreli yayınlar, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar için cayma hakkı kullanılamaz. Niteliği itibarıyla hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi mümkün değildir. Cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz. İadenizi Aras Kurye ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir. Lütfen kargo gönderi numarasını saklayınız. 

   
 • www.misbahcem.com üzerinden satın alınan ürünler için ödeme kredi kartıyla, havaleyle ya da kargo ile kapıda yapılabilir. Kargo ile kapıda ödeme yapılması durumunda masraf ALICI'ya aittir.  
 • www.misbahcem.com üzerinden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.
 • www.misbahcem.com üzerinden alışverişlerinizde her işlem sırasında göreceğiniz ilgili sipariş ön bilgilendirme formu-satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.